ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI NA WYSOKICH OBCASACH: JUBILEUSZOWE FORUM INWESTOREK 2024

ŚWIAT NIERUCHOMOŚCI NA WYSOKICH OBCASACH: JUBILEUSZOWE FORUM INWESTOREK 2024

09.04.2024

Blog

Mimo wyzwań związanych z inflacją i ograniczoną dostępnością kredytów, kobiety nieustannie manifestują chęć aktywnego udziału w branży nieruchomości, rozwijania swoich przedsiębiorstw i dbania o finanse. Jednoznacznie potwierdza to coroczne Forum Inwestorek, gromadząc kobiety z całej Europy, a nawet z odległych miejsc, takich jak Dubaj czy Kanada. Społeczność Inwestorek liczy obecnie ponad 8 tysięcy kobiet, a 20 kwietnia 2024 roku odbędzie się jubileuszowa, 5. edycja tego prestiżowego wydarzenia.

Kobiety w świecie nieruchomości


Szpilki… dużo szpilek, sukcesy, inspiracje, biznesowe relacje i wyjątkowa atmosfera – to tylko część tego, co oferuje Forum Inwestorek. Celem tego wyjątkowego spotkania jest zrzeszenie zarówno doświadczonych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek z branży, celem wymiany kontaktów, inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy.


Program Forum


Forum Inwestorek to całodniowe wydarzenie o charakterze wysoce merytorycznym, podczas którego uczestniczki skorzystają z wiedzy i doświadczenia kilkunastu prelegentów, reprezentujących różne obszary branży nieruchomości. Panel dyskusyjny obejmie tematy inwestycji w metale szlachetne, rynki kapitałowe, a także skuteczne inwestowanie i pomnażanie kapitału dzięki nieruchomościom zagranicznym.


Jedną z prelegentek będzie Elżbieta Liberda – radca prawny, autorka książki „Być rentierem”, która podkreśla wagę profesjonalnego przygotowania do inwestycji.
- Jeśli czujemy, że nieruchomości to biznes dla nas, trzeba działać - zachęca Liberda. - Ale do tego trzeba się dobrze przygotować. Dobra dokumentacja, odpowiednie zabezpieczenie interesów w umowach i inwestowanie w nieruchomości z uregulowanym stanem prawnym to warunek powodzenia biznesu - dodaje.


Po zakończeniu części oficjalnej uczestniczki będą miały możliwość wzięcia udziału w wieczornym after-party.


Dlaczego warto wziąć udział?

  • Krok po kroku dowiesz się, jak inwestować oraz wykorzystywać możliwości.
  • Posłuchasz inspirujących historii kobiet odnoszących sukcesy jako inwestorki.
  • Poznasz najnowsze trendy w branży nieruchomości.
  • Otrzymasz informacje, jak skutecznie pomnażać kapitał w czasach rosnącej inflacji.
  • Nawiążesz relacje biznesowe i dotrzesz do nowych klientów i partnerów biznesowych.


W każdej edycji bierze udział kilkaset kobiet, inwestujących w nieruchomości. Uczestniczki poprzednich edycji mówią:

− Konferencja ta pokazała, jak duża siła tkwi w kobietach. Inspirujące rozmowy podczas przerw, wymiana kontaktów oraz doskonałe panelistki sprawiły, że udział w konferencji na długo zapada w pamięć, a nawiązane kontakty owocują biznesowymi przedsięwzięciami - wylicza Małgorzata Lewandowska - uczestniczka, która od 5 lat aktywnie inwestuje na rynku nieruchomości.

− Znalazłam osobę, z którą rozpoczęłam współpracę przy inwestycji w Łodzi. Inna uczestniczka zaproponowała mi ciekawą współpracę przy flipie – podsumowuje swój udział Anna Krzykowska, początkująca inwestorka, która – jak nam oznajmiła - swoją pierwszą inwestycję odważyła się zrobić właśnie po opisywanej konferencji.


Społeczność kobiet, w której nie może zabraknąć Ciebie


Forum Inwestorek to nie tylko nieruchomości, ale przede wszystkim społeczność silnych kobiet inwestujących w siebie. Dołącz do nas na tym wyjątkowym wydarzeniu 20 kwietnia 2024 roku w Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie w Warszawie www.inwestorki.pl.

Partnerzy konferencji: Pałac na Wodzie Staniszów Hotel&Spa, Totendom, Carter, Beta Securities Poland, Okazjonalny.info, Magmillon, Luoro, Fundusz Nieruchomości Hipotecznych, Piękne mieszkania, Sempre Nieruchomości, eXp REALTY Polska, Faktoria.xyz, Prime Time PR

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: RynekPierwotny.pl, Strefa Nieruchomości, Magazyn ESTATE, Investor Real Estate Expert, Focus on Business, Homla.pl, Kgm.pl, Milionkobiet.pl, Real Estate Magazine.


Organizator: Inwestorki.pl