PORTALENIERUCHOMOSCI.PL TO PONAD 100 PORTALI OGŁOSZENIOWYCH BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA

PORTALENIERUCHOMOSCI.PL TO PONAD 100 PORTALI OGŁOSZENIOWYCH BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA

11.09.2023

Blog

Każdy sprzedający lub wynajmujący swoją nieruchomość zapewne zastanawia się, jak najtaniej i najszybciej dotrzeć do potencjalnych klientów. Oczywiście trzeba to zrobić przez Internet, ponieważ tu klienci szukają wymarzonej nieruchomości do zamieszkania lub jako inwestycję.
Najczęściej wybieramy te rozwiązania, które znamy, a znamy to czego już próbowaliśmy lub to co jest aktualnie reklamowane. Wielu właścicieli ma już doświadczenie i dodało już kiedyś ogłoszenie do jednego z najbardziej znanych i reklamowanych polskich serwisów ogłoszeniowych.

Serwisy ogłoszeniowe bardzo różnią się od siebie. Każdy jest inny, unikatowy, niepowtarzalny. Różnią się grafiką, kolorystyką, wyglądem, układem stron i treści. Każdy z tych serwisów dociera do innej klienteli, najczęściej z zupełnie inną ofertą. Mamy różne preferencje i możemy wybierać spośród istniejących propozycji. I to jest ważne!

Przy podejmowaniu decyzji o publikacji naszego ogłoszenia musimy sobie jednak odpowiedzieć, gdzie zamieścimy naszą ofertę. Gdzie ją dodać? Jak pozyskać klientów?


Gdzie opublikować ogłoszenie aby skutecznie dotrzeć do klientów?


W dzisiejszych czasach nie musimy już zadawać takich pytań, bo mamy do dyspozycji portalenieruchomosci.pl. Na stronach tego serwisu, w jednym miejscu, dodamy ogłoszenie do nawet 150 portali polskich i zagranicznych. To wypróbowany i skuteczny sposób dotarcia do bardzo dużej liczby osób poszukujących domu, mieszkania, lokalu lub działki.

Wystarczy wybrać pakiet z preferowaną liczbą najbardziej znanych portali ogłoszeniowych, wprowadzić treść ogłoszenia oraz dodać zdjęcia. Cały proces zajmuje tylko 10 minut i ogłoszenie automatycznie ukaże się nawet w 150 portalach ogłoszeniowych.

Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy zastanawiać się gdzie dodać ogłoszenie. Opublikujemy ogłoszenie tam gdzie chcemy i gdzie klienci szukają nieruchomości. Dodatkowo promocja naszego ogłoszenia może zostać wzmocniona reklamą, która ukaże się w serwisach społecznościowych.


Ile to będzie kosztowało?


Publikacja ogłoszenia w wielu portalach nie jest droga, a zależy przede wszystkim od tego do ilu portali chcielibyśmy dodać ofertę. Najtańsza opcja to zaledwie 59 zł, a ta z maksymalnym zasięgiem to wydatek 119 zł za 30 dni publikacji. Zasięg ma znaczenie, dlatego warto wybrać pakiet z portalami zagranicznymi. Jak łatwo zauważymy, im więcej portali, tym cena jednostkowa za portal będzie niższa.


Dla kogo jest to rozwiązanie?


Portalenieruchomosci.pl to narzędzie do publikacji ogłoszeń dla właścicieli nieruchomości – osób prywatnych, deweloperów i małych biur pośrednictwa. To wygodny, w pełni zautomatyzowany portal do publikacji ogłoszeń branży nieruchomości. Na portalu można zamieścić ogłoszenie o sprzedaży lub najmie – mieszkania, działki, domu, lokalu użytkowego lub obiektu budowlanego.

Jesteś właścicielem nieruchomości? To rozwiązanie jest dla Ciebie?


Zapraszamy na portalenieruchomosci.pl