Mieszkanie na Sprzedaż, WADOWICE, 56.5m²

Sprzedaż mieszkania
Utworzono: 16 maja 2026

Biuro ogłoszeniowe

498 000
WADOWICE3 pokoje56.5m2
8814zł/m2

powierzchnia
56.5 m2
piętro
- / 2
Rok budowy
2025

To już ostatnia faza budowy.
Zamieszkaj na wyjątkowym osiedlu na pograniczu Wadowic i Kleczy Dln.
Piękny 3-rzy pokojowy apartament o pow. 56,50m2 z własnymi ogródkami o pow. łącznej (180m2). Mieszkanie znajduje się w przytulnym leśnym otoczeniu, jak widać na fot. Obecnie mieszkanie znajduje się w stanie surowym.
ŁADNIE I ZDROWO MIESZKAĆ, masz to u nas, budujemy z najzdrowszych materiałów (cegła, wełna mineralna skalna).
Oferta dotyczy mieszkania o pow. 56,50m2 z tarasem w ogrodzie i dostępem do stawu
Oferowany lokal znajduje się na parterze ( jest oznaczony w projekcie na czerwono) , posiada ogród w którym możesz mile spędzać czas. Cena mieszkania w stanie deweloperskim wynosi 498.000,-zł. Do mieszkania przynależna komórka o pow. 3,5m2, stanowisko parkingowe we własnym ogródku. Możliwe dokupienie garażu murowanego o pow. 20m2 w cenie promocyjnej 60.000,-zł (do wyczerpania). Mieszkanie niniejsze składa się z salonu z aneksem kuchennym i tarasem, 2 sypialni, przedpokoju, i łazienki. Z własnością mieszkania wiąże się opłata eksploatacyjna za utrzymanie mieszkania, i części wspólnych, wynosi ona 480,-zł, pokrywa między innymi: ogrzewanie, opłatę remontową, konserwację, sprzątanie i oświetlenie części wspólnych. Daje ona przysłowiowy „święty spokój” dla właściciela mieszkania. Media płatne z indywidualnych subliczników.

Dysponujemy również innymi powierzchniami mieszkań na naszym osiedlu. Pełna oferta do zapoznania się w naszym biurze sprzedaży.
Zapraszamy do obejrzenia lokalizacji apartamentowca, oraz infrastruktury osiedla. Znakomitym dodatkiem do całości jest możliwość korzystania w pobliskim parku z basenów dla dzieci i dorosłych, stawu kąpielowego i piaszczystej plaży, oraz innych atrakcji.
Zapraszamy na oględziny mieszkania, oraz infrastruktury osiedla.
Os. Nad Stawem na którym znajduje się oferowane mieszkanie, położone jest w idealnym miejscu do zamieszkania 2,5 km od wadowickiego rynku, co znakomicie niweluje miejski zgiełk. Do węzła z wjazdem na nowo realizowaną trasę BDI jest tylko 1200m. Na osiedlu funkcjonuje market spożywczy w którym prócz codziennych zakupów możesz w sezonie letnim kupić tradycyjne lody na gałki,czy kawę itp. W pobliżu (10 min. Spacerkiem) znajduje się Biedronka, profesjonalna siłownia całodobowa, oraz powstaje centrum handlowe. W pobliskiej Babicy (5km) ma powstać całoroczny stok narciarski. Do osiedla jest bardzo dobry dojazd, dwie drogi dojazdowe, miejsca parkingowe na miejscu. Blisko jest szkoła, przedszkole, przystanek autobusowy i kolejowy. Na naszym osiedlu możesz doskonale spędzić wolny czas. Tutaj masz znakomity start na weekendy, a jest gdzie jechać i wszędzie blisko. Np. wypady w góry, czy nad jezioro Mucharskie, wyjazdy: Kraków, Bielsko-B. , narty w Zakopanem, Zawoi, Rzykach. Parki rozrywki: Energylandia Zator, Park miniatur i dinolandia, Inwałd oraz Zator, wędkowanie nad okolicznymi stawami, no i same Wadowice, Kalwaria Zeb. Czy Sucha Besk. I wiele innych. Chcesz jechać dalej?, żaden problem, na lotnisko w Balicach masz 35min. samochodem.