MEBLE OGRODOWE TO SZANSA NA ZWIĘKSZENIE PRZYCHODU TWOJEJ RESTAURACJI

MEBLE OGRODOWE TO SZANSA NA ZWIĘKSZENIE PRZYCHODU TWOJEJ RESTAURACJI

16.03.2021

BlogSponsorowany

Okres letni sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Długie wieczory stanowią zachętę do spędzania czasu w ogródkach okalających restauracje i knajpy. Wygodne meble do ogrodów to jeden z czynników, który przyciąga klientów i nakłania ich do odpoczynku. Wspólne spotkania z rodziną lub znajomymi w takim miejscu to szansa na oderwanie się od codzienności i domowej przestrzeni. Jeśli zatem jesteś managerem restauracji lub odpowiadasz za jej wyposażenie - wówczas troska o znalezienie mebli do takich ogródków powinna znaleźć się wysoko na liście Twoich priorytetów. Na co zwracać uwagę podczas poszukiwań?


 1. Wyróżnij się z tłumu i postaw na oryginalne meble do ogródka

2. Trwałość i wygoda to kluczowe wartości przy wyborze mebli ogrodowych i leżaków

3. Komplementarność to kluczowy aspekt przy wyborze mebli do ogródka restauracyjnego

4. Upewnij się, że sklep oferujący meble ogrodowe kieruje się istotnymi dla Ciebie wartościami


Wyróżnij się z tłumu i postaw na oryginalne meble do ogródka


Wypoczynek na zewnątrz powinien przysparzać wygody i relaksu. Wyposażenie swojej knajpy w takie meble ogrodowe może zadziałać jak magnes na nowych gości, a także stanowić jeden z elementów, które przyczynią się do wydłużenia wizyty, a tym samym zwiększenia wartości rachunku. Meble do ogrodów w sklepie Dominova pomogą Ci spełnić te dążenia. Dostosowana do potrzeb klientów oferta zarówno pod kątem designu jak i różnorodnej rozpiętości cenowej pomoże każdemu znaleźć idealne dla siebie modele. W swojej kolekcji oferuje także modele sprowadzane z Włoch, co z kolei stanowi synonim jakości i stylu. 


Trwałość i wygoda to kluczowe wartości przy wyborze mebli ogrodowych i leżaków


Restauracje codziennie odwiedza wiele osób, które chcą zarówno zjeść smaczny posiłek w miłej atmosferze, jak i traktują takie spotkania jako formę spędzania wolnego czasu z bliskimi. Relatywnie częsta i intensywna eksploatacja każdego dnia ze szczególnym naciskiem na weekendy powoduje, że meble ogrodowe i leżaki do knajp powinny być trwałe. Zapewni to wykonanie ich z trwałych i wysokiej klasy materiałów. Stylistyka ma nie mniejsze znaczenie - niektóre restauracje cechują się nowoczesnym wyposażeniem i aranżacją, inne wręcz przeciwnie - nawiązują do minionych stuleci. Podczas poszukiwań warto zwrócić uwagę także na design mebli ogrodowych. Dokonanie odpowiedniego wyboru pozwoli bowiem na dopasowanie mebli do klimatu wnętrza i stylistyki. W ofercie sklepu Dominova znajdziesz również certyfikowane meble, których jakość jest znana na całym świecie. Inwestując w takie droższe i sprawdzone meble zyskujesz gwarancję, że to zakup na długie lata.


Komplementarność to kluczowy aspekt przy wyborze mebli do ogródka restauracyjnego


Jeżeli szukasz sprawdzonego dostawcy leżaków i mebli ogrodowych - dla zafundowania sobie wygody warto także zwrócić uwagę na to, aby móc w jednym miejscu wyposażyć się w niezbędne akcesoria, takie jak na przykład parasole czy wymienne siedziska do foteli. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na poszukiwania oraz dostawę. Co więcej - uzupełnisz swoją kolekcję mebli w spójny sposób, co znacznie poprawi estetykę ogrodu. Goście chętniej będą odwiedzać miejsce, które zaprasza do wypoczynku i pochylenia się nad menu.

Różnorodna oferta producentów mebli to klucz do sukcesu i zaintrygowania gości. Sklep Dominova oferuje również składane i rozsuwane modele stołów, wykonane zarówno z drewna jak i z wytrzymałego tworzywa. Wybór takich uniwersalnych, nieskomplikowanych mebli stwarza wręcz nieograniczone pole do dalszej aranżacji w dowolnym stylu. Projektanci podczas tworzenia przykładają szczególną uwagę do tego, aby ich projekty były uniwersalne i aby każdy mógł dobrać idealne dla siebie rozwiązanie, które otworzy szerokie możliwości aranżacji zgodnie z pozostałym wystrojem restauracji. 


Upewnij się, że sklep oferujący meble ogrodowe kieruje się istotnymi dla Ciebie wartościami


Wybór mebli ogrodowych to inwestycja na lata - jeżeli chcesz mieć pewność, że zakupione meble będą służyły przez kilka sezonów - warto upewnić się, z jakiego pochodzą źródło. Na rynku jest wielu znanych producentów, którzy oferują trwale i certyfikowane meble do ogródka restauracyjnego. To wyjaśnia, dlaczego podczas zakupów nie warto kierować się wyłącznie poszukiwaniem wariantu o najniższej cenie. Może to bowiem stanowić tylko krótkowzroczne szukanie oszczędności i spowodować, że po zakończeniu sezonu meble będą uszkodzone lub stracą dawny blask. To wyjątkowo niepożądany scenariusz - w końcu goście odwiedzający knajpę oczekują nie tylko smacznego posiłku, ale i spędzenia czasu w miłej atmosferze i w komfortowych warunkach. Wygodne meble sprzyjają niejako przedłużaniu wizyty i domawianiu kolejnych pozycji z karty.

Decydując się na meble z asortymentu sklepu Dominova przyczynisz się do poprawy komfortu Twoich gości oraz wyglądu restauracyjnego ogródka. W ofercie sklepu znajdziesz zróżnicowaną ofertę leżaków ogrodowych i mebli od znanych i zaufanych producentów. Okres wiosenno-letni warto wykorzystać jak najefektywniej w trosce o zwiększenie przychodów - nie zwlekaj i wzbogać swoją kawiarnię czy knajpę cieszącymi oko i wygodnymi meblami.