PRZEGLĄDAJ PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE NA SWOIM URZĄDZENIU MOBILNYM I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

PRZEGLĄDAJ PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE NA SWOIM URZĄDZENIU MOBILNYM I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

24.06.2024

BlogSponsorowany

W roku 2023 możliwości przeglądania projektów architektonicznych są naprawdę szerokie. Wynika to między innymi z obecności oprogramowania takiego jak BIMx. Przekonaj się, czym ono jest oraz jakie ma zalety. Jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym narzędziu, gdy choć raz zobaczysz, jak wyglądają prezentacje stworzone z jego wykorzystaniem.

Czym jest BIMx?

BIMx to pełna innowacji aplikacja mobilna, która została stworzona przez firmę Graphisoft. Jest to dynamicznie rozwijające się narzędzie, które pozwala na przeglądanie projektów BIM na urządzeniach mobilnych, takich jak na przykład smartfony oraz tablety. Dzięki niemu możliwe jest przeglądanie modeli 3D oraz zapewnienie dostępu do zestawów 2D dokumentacji projektowej.

Jakie zalety ma BIMx?

BIMx to aplikacja, którą docenić można szczególnie za wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, które umożliwiają przeglądanie, prezentację oraz koordynowanie projektów architektonicznych na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS, a także Android. Jej podstawowe zalety to:

  • dostępność i mobilność,
  • doskonałe zintegrowanie z pozostałymi narzędziami, takimi jak choćby Archicad oraz BIMcloud,
  • możliwość odbywania spacerów w wirtualnej rzeczywistości,
  • synchronizacja oraz aktualizacje w chmurze,
  • inteligentne pomiary i prezentacje.

Warto wspomnieć również o tym, że aplikacja BIMx jest dostępna zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej. Wersja PRO służy jako elastyczna platforma do wymiany informacji z dodatkowymi funkcjami, takimi jak między innymi inteligentne pomiary 2D oraz 3D, a także drukowane poprzez usługi AirPrint i Google Cloud.

Aplikację BIMx warto zintegrować z Archicadem oraz BIMCloud. To połączenie pozwala w pełni korzystać z możliwości zarówno aplikacji, jak i oprogramowania, a także umożliwia swobodne komunikowanie się ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt bez względu na aktualne miejsce ich pobytu.

Warto również pamiętać o tym, że WSC oferuje szkolenia z zakresu obsługi dystrybuowanego oprogramowania. Takie rozwiązania pozwalają Ci na wykorzystanie pełni możliwości tych narzędzi w Twojej pracy. Sprawdź koniecznie więcej informacji na temat BIMx właśnie na stronie internetowej autoryzowanego dystrybutora, czyli firmy WSC: https://wsc.pl/produkty/bimx.

BIMx - podsumowanie

BIMx to narzędzie, które znacząco ułatwia pracę architektów oraz projektantów wnętrz. Jest to także nowoczesny sposób prezentacji projektów. Instalując tę aplikację, zyskujesz pełne wsparcie techniczne oraz możliwość profesjonalnego prezentowania projektów Twoim klientom. Spore znaczenie ma także możliwość skorzystania ze szkolenia z zakresu obsługi aplikacji. Życzymy powodzenia w trakcie tworzenia prezentacji oraz podczas ich przeglądania wraz z klientami lub współpracownikami.