AKCESORIA MEBLOWE NIE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW

AKCESORIA MEBLOWE NIE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW

28.05.2024

BlogSponsorowany

Niezależnie od tego, czy praca z drewnem, zwłaszcza projektowanie i tworzenie mebli, to dla Ciebie hobby czy wykonywany na co dzień zawód, oprócz drewna potrzebujesz niezawodnych akcesoriów meblowych. W sklepie Belmeb znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli! Ponad 30 lat doświadczenia pozwala tej marce na dokładne zrozumienie potrzeb zarówno zawodowców, jak i amatorów. W sklepie Belmeb znajdziesz szeroki wybór akcesoriów meblowych od renomowanych marek takich jak Salice, Blum czy GTV, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wybierz niezawodne akcesoria meblowe

Zanim przystąpisz do tworzenia konkretnego mebla, musisz stworzyć jego projekt i zaplanować, jakich akcesoriów będzie do niego potrzebować. W ofercie Belmeb znajdziesz płyty i drzwi meblowe oraz niezbędne do nich dodatki takie jak:

  • różnego rodzaju zawiasy,
  • uchwyty, relingi, zamki,
  • kątowniki, nogi, nóżki i kółka,
  • podnośniki, podpórki, wsporniki,
  • amortyzatory i odbojniki,
  • okucia meblowe,
  • prowadnice do szuflad, 
  • mocowania i zaślepki.

Poza tym możesz kupić także już gotowe szuflady i wieszaki, fronty i drzwiczki meblowe, które można dopasować do właśnie powstających lub remontowanych mebli.

Decydując się na zakupy akcesoriów meblowych właśnie w Belmeb, masz gwarancje, że wykonane z ich wykorzystaniem meble będą wyróżniały się jakością i trwałością. Dostępne w ofercie akcesoria są sygnowane wyłącznie przez sprawdzone i cenione na rynku marki takie jak Salice, Blum, GTV i wiele innych.

Czy potrzebujesz tak wielu akcesoriów meblowych?

Wiele osób zaczynających dopiero swoją przygodę z tworzeniem mebli, zastanawia się, czy naprawdę potrzebują do tego aż tak dużego wyboru akcesoriów meblowych. Niektórym wręcz wydaje się, że wystarczy kilka gwoździ i ewentualnie wkrętów. A przecież, skoro chcesz stworzyć naprawdę funkcjonalne meble, musisz zadbać o to, aby były trwałe, a ich obsługa nie sprawiała najmniejszego problemu. Meble wyposażone w drzwiczki czy szuflady muszą znieść wielokrotne otwieranie i zamykanie - nie będzie to możliwe, jeżeli nie zainstalujesz w nich odpowiednich prowadnic, zawiasów i uchwytów umożliwiających ich obsługiwanie.

Dla większej wygody klientów warto wybierać systemy, które wyposażone są w opcje takie jak cichy domyk, czy push-to-open, które umożliwiają samoczynne domykanie się szuflad czy szafek. Warto wspomnieć, że są to rozwiązania nie tylko bardzo wygodne, ale także bezpieczne, dzięki nim minimalizujesz ryzyko przypadkowego przytrzaśnięcia sobie palców. 

Z kolei nogi i nóżki meblowe z możliwością regulacji ich wysokości pozwolą dopasować wysokość mebla do potrzeb użytkowników, sprawdzą się także w miejscach, gdzie występują nierówności na podłodze. Natomiast kółka umożliwią wygodne przesuwanie nawet ciężkich szafek czy stolików.

Jak wybrać najlepsze akcesoria meblowe?

Belmeb stawia nie tylko na jakość, ale także na różnorodność, dzięki czemu możesz tu znaleźć akcesoria meblowe dopasowane do rozmaitych aranżacji. Specjaliści z Belmeb wiedzę doskonale, że o efekcie często decydują drobiazgi, takie jak gałki meblowe, okucia czy uchwyty. W związku z tym w asortymencie sklepu znajdują się akcesoria w wielu kolorach i stylach - dzięki temu z łatwością stworzysz meble w stylu industrialnym, uniwersalnym czy vintage.

Niezależnie od tego, czy projektujesz właśnie meble do kuchni, salonu czy sypialni, musisz zadbać o ich najwyższą jakość i funkcjonalność, a pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane akcesoria meblowe. W sklepie Belmeb dostępne są wyłącznie sprawdzone marki, z którymi współpracują profesjonaliści zajmujący się zawodowo tworzeniem mebli - możesz mieć więc całkowitą pewność, że nabędziesz tu dodatki meblowe najwyższej jakości. Jedną z marek, na którą warto zwrócić szczególną uwagę jest Salice – włoska firma, której Belmeb jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem. Asortyment tej cenionej marki pozwoli Ci wykończyć tworzone przez Ciebie meble tak, aby były nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie, a do tego trwałe!

AKCESORIA MEBLOWE NIE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW