INWESTYCJA BONA — KOMFORTOWE ŻYCIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI W KRAKOWIE

INWESTYCJA BONA — KOMFORTOWE ŻYCIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI W KRAKOWIE

14.05.2024

BlogSponsorowany

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, które spełni wszystkie Twoje potrzeby? Inwestycja Bona to doskonała propozycja dla osób poszukujących nie tylko mieszkania, ale prawdziwego domu, w którym każdy detal został dopracowany, aby zapewnić Ci wygodę.

Nowoczesne mieszkania Bona dla każdego 

Inwestycja Bona od dewelopera EKOPARK oferuje komfortowe mieszkania z metrażem od 38 do 82 m² – wszystkie z balkonem, loggią lub ogródkiem, które udostępniają odpowiednią przestrzeń dla singli, par lub rodzin. Zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka 7 w Krakowie, zapewniają bliskość przystanków, szkół, parków czy punktów handlowych w tym Galerii Bonarka. Mieszkania dwupokojowe to idealna propozycja dla singli oraz par poszukujących miejsca do rozwoju i budowania wspólnej przyszłości. Mieszkania trzypokojowe oferują wystarczająco dużo miejsca na stworzenie domowego biura czy pokoju dla gości. Natomiast dla rodzin doskonałą propozycją są mieszkania czteropokojowe, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca dla każdego członka rodziny. Duży salon stanie się centrum domowego życia, a dodatkowe pokoje mogą być przeznaczone na sypialnie, domowy gabinet czy pokoje dla dzieci.

Wygoda i prywatność

Inwestycja Bona kładzie ogromny nacisk na to, aby zapewnić mieszkańcom wygodę i prywatność. System jednego klucza, drzwi antywłamaniowe, wideodomofony oraz monitoring części wspólnych sprawią, że każdy mieszkaniec bez obaw będzie poruszał się na osiedlu. Z kolei dzięki budynkom rozdzielonym wewnętrznym patio oraz dużej odległości między nimi, każdy może cieszyć się spokojem i intymnością we własnym domu.

Swobodne parkowanie dla zmotoryzowanych

Dla osób, które doceniają wygodę podróżowania własnym autem, inwestycja Bona oferuje dwupoziomowy parking podziemny, a także boksy garażowe. Dzięki temu mieszkańcy zapomną o czasochłonnym poszukiwaniu miejsca parkingowego na ulicy – na osiedlu zawsze mają zapewnione bezpieczne i wygodne miejsce dla swojego samochodu. Dzięki temu będą mogli cieszyć się mobilnością, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swojego auta.