REGAŁY LOFTOWE - SPRAWDŹ DESIGNERSKIE MEBLE DO DOMU LUB BIURA

REGAŁY LOFTOWE - SPRAWDŹ DESIGNERSKIE MEBLE DO DOMU LUB BIURA

29.01.2024

BlogSponsorowany

Nie ma wątpliwości, że styl loftowy ma swój wyjątkowy urok. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się urządzić swój salon czy biuro właśnie w ten sposób. Obowiązkowym elementem takiej aranżacji jest regał. Podpowiadamy, gdzie szukać designerskich i solidnych regałów loftowych idealnych do domu lub do biura.

Regały loftowe do domu

Salon, pokój dziecięcy albo pokój przeznaczony do pracy zdalnej to pomieszczenia, w których regał loftowy zawsze będzie trafionym pomysłem. Może posłużyć do przechowania książek lub dokumentów. Sięgając po nie, nie musisz otwierać i zamykać szafek, a więc maksymalnie ułatwiasz sobie dostęp. Równie dobrze jednak regały loft mogą zostać wykorzystane do wyeksponowania bibelotów, pamiątek czy kwiatów. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i gustów.

Pamiętaj, że regały loftowe wcale nie muszą wyglądać nudnie. Przyjęło się, że są to meble minimalistyczne, złożone zazwyczaj z drewnianych półek i czarnych profili. Owszem, ale nie wszystkie projekty muszą być tak typowe. Najlepszym tego przykładem są regały dostępne w sklepie internetowym https://sw-design.pl/regaly. Dostępna tam kolekcja Foggia to bardzo kreatywnie zaprojektowane meble. Ich ekskluzywny wygląd idzie w parze z wygodą użytkowania. Ciekawie prezentują się także regały z serii Malaga. Ich nietypowa konstrukcja z efektem pionowych profili pozwala optycznie powiększyć wysokość pomieszczenia.

Biurowe regały loftowe

Regały biurowe to meble, od których wymaga się wiele. Muszą znosić obciążenia  powodowane naprawdę dużymi stosami dokumentów. Do tego nie mogą prędko niszczyć się w wyniku wielokrotnego szurania segregatorami po półkach. Oczywiście ważny jest też ich wygląd. W końcu w biurze wszystko musi być podkreśleniem profesjonalizmu. Gdzie więc szukać regałów loftowych, które spełnią te wszystkie założenia?

Również i w tym przypadku warto zajrzeć do oferty sklepu S&W Design. Znajdziesz tam specjalne regały dedykowane dla biura - regały medium OFFICE. Najniższe mają wysokość 105 cm, najwyższe - 245 cm. Te drugie mogą składać się nawet z 7 półek i być jedno- lub dwu-kolumnowe. To nowoczesne, estetyczne meble, w których nie doświadczysz efektu “uginania się” półek pod ciężarem. Z powodzeniem posłużą przez wiele lat.

Pamiętaj, że wszystkie regały dostępne w ofercie wspomnianego e-sklepu to meble pochodzące z Polski. Tworzone są ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Sklep oferuje również możliwość zamówienia indywidualnych mebli na wymiar.