WRACASZ DO DOMU RODZINNEGO NA WAKACJE? SPRAWDŹ CO ZROBIĆ ZE SWOIMI RZECZAMI PRZEZ TEN CZAS

WRACASZ DO DOMU RODZINNEGO NA WAKACJE? SPRAWDŹ CO ZROBIĆ ZE SWOIMI RZECZAMI PRZEZ TEN CZAS

15.09.2023

BlogSponsorowany

Skończyłeś szkołę i zastanawiasz się nad dalszą ścieżką kształcenia? Masz już wybrany swój wymarzony zawód, a może dopiero poszukujesz swojej ścieżki zawodowej? Kraków jest miastem dającym wiele możliwości. Szeroki wybór uczelni wyższych sprawia, iż wiele młodych osób przeprowadza się do Krakowa i podejmuje naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim, Politechnice Krakowskiej, Uniwersytecie Rolniczym czy na innych uczelniach.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Jeżeli zdecydowałeś się na przeprowadzkę na studia do Krakowa, zwiozłeś tutaj dużo potrzebnych na co dzień rzeczy i po zakończeniu roku szkolnego nie chcesz na wakacje nazad zawozić wszystkich swoich rzeczy do domu rodzinnego, poznaj Less Mess Storage - firmę magazynową zajmującą się wynajmem magazynów samoobsługowych. 

W pobliżu Krakowa znajdują się dwa oddziały Less Mess Storage - jeden przy ul. Krakowiaków 28 i drugi przy ul. Willowej 99. Oddział w Kryspinowie (https://www.lessmess.storage/krakow-kryspinow/) zlokalizowany jest blisko lotniska. Do obiektu z łatwością dojedziesz autostradą. Oddział ten cechuje się również bezproblemowym dojazdem z centrum miasta.. Z łatwością przechowasz tam wszystkie rzeczy na czas swojej nieobecności, dzięki czemu nie będziesz musiał wynajmować mieszkania czy pokoju przez okres wakacyjny.

Wynajem magazynu w Krakowie - idealne rozwiązanie dla studentów

Less Mess Storage to również idealny wybór dla każdego studenta, który wybiera się na wyjazd w ramach projektu Erasmus. Na czas kilkumiesięcznej nieobecności możesz zdać wynajem swojego mieszkania, a swój dobytek bezpiecznie przechować w Less Mess Storage, dzięki czemu zaoszczędzisz sporą ilość pieniędzy, która z całą pewnością przyda Ci się w trakcie wyjazdu.. Jest to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również bardzo bezpieczna i komfortowa opcja - każde pomieszczenie jest oddzielnie zamykane i chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa, dzięki czemu nie musisz obawiać się, iż którykolwiek z Twoich przedmiotów trafi w niepowołane ręce. 

W zależności od tego, jak dużą ilość przedmiotów chcesz przechować w self storage, możesz wybrać metraż pomieszczenia, który najbardziej Ci odpowiada. Jeśli nie wiesz, jak duży lokal wybrać - skorzystaj z pomocy pracownika Less Mess Storage, który pomoże Ci wybrać idealny rozmiar pomieszczenia. Dzięki temu nie będziesz musiał opłacać zbyt dużej przestrzeni magazynowej oraz nie będziesz musiał na siłę wszystkiego upychać w zbyt małym wnętrzu.

Magazyny na wynajem w Less Mess Storage to idealne rozwiązanie nie tylko dla studentów, ale również dla każdego, kto szuka bezpiecznej przestrzeni do przechowywania swoich rzeczy. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia idealnie sprawdzają się w roli komórek lokatorskich. Z powodzeniem przechowasz w nich swoje rzeczy sezonowe i wszelkie inne, na które brakuje Ci miejsca w mieszkaniu.