HOMLA – REKLAMA BIURA POŚREDNICTWA NIE MUSI BYĆ DROGA

HOMLA – REKLAMA BIURA POŚREDNICTWA NIE MUSI BYĆ DROGA

09.08.2023

Blog

Homla.pl jest portalem ogłoszeniowym, funkcjonującym w branży nieruchomości. Na stronach serwisu znajdziemy oferty mieszkań, domów, lokali, obiektów budowlanych i działek z całej Polski. Ogłoszenia kupna – sprzedaży, najmu i dzierżawy nieruchomości publikowane są przez biura pośrednictwa w obrocie nieruchomości, deweloperów, firmy i prywatnych właścicieli.
Największa liczba ogłoszeń pochodzi od pośredników w obrocie nieruchomości, którzy w sposób profesjonalny poszukują nabywców i najemców dla swoich klientów. Oprócz poszukiwania klientów, najczęściej zajmują się także całym procesem sprzedaży – sprawdzeniem nieruchomości, zwłaszcza jej stanu prawnego, zgromadzeniem niezbędnych dokumentów do aktu notarialnego, za które trzeba zapłacić, oraz przygotowaniem i weryfikacją umowy sprzedaży. Nierzadko zlecają też wycenę nieruchomości lub opracowanie certyfikatów energetycznych. No i najważniejsze, a jednocześnie zajmujące najwięcej czasu, to prezentacje nieruchomości. Trzeba wielokrotnie spotkać się z klientami, pokazać dom, mieszkanie lub działkę, porozmawiać, doradzić. Spora część kupujących nie ma wystarczających środków, więc konieczny jest kredyt. Tu też przydaje się pośrednik i współpracujący z biurem doradca kredytowy. Sporo z tym pracy!

Praca pośrednika rzadko jest doceniana, no bo w końcu bierze za to wynagrodzenie. Często można spotkać się z niezrozumieniem w kwestii wynagrodzenia, które wydaje się niektórym nadmiernie wysokie. Czasami może tak być, jednak najczęściej pośrednicy zadawalają się 2-3% prowizją, która z trudem wystarcza na utrzymanie biura.


Koszty biur rosną lawinowo


Sprawiają to coraz wyższe koszty działalności, poczynając od biura i wszystkich z tym związanych kosztów lokalowych, samochodów, paliwa, wynagrodzenia agentów, księgowości itp. Listę można wydłużać niemal w nieskończoność. Dość nowym problemem, ale narastającym i bolesnym dla prowadzonej działalności pośrednika, jest koszt eksportu i publikacji samych ofert. Zaczyna być to ogromny problem, który prowadzi do ograniczania publikacji lub wybierania ofert rokujących na najszybszą sprzedaży. Pośrednicy dobrze znają ten problem i mierzą się z nim każdego dnia.


Homla jest dobrym miejscem publikacji i promocji ofert


Są jednak miejsca, gdzie można publikować całą ofertę biura, bez konieczności zastanawiania się, czy stać nas na zamieszczenie któregoś ogłoszenia. Takim miejscem jest portal Homla.pl, który wraz z portalami partnerskimi Klikmapa.pl i Takidom.pl tworzą grupę portali z niedrogą dla każdego biura pośrednictwa nieruchomości i deweloperów propozycją.

Oferujemy:

  • nielimitowany pakiet eksportu ofert na trzy portale – Homla.pl, Takidom.pl i Klikmapa.pl,
  • artykuły sponsorowane w cenie pakietu,
  • stronę firmową na Homla.pl ze wszystkimi ofertami biura,
  • reklamę wybranych ofert i biura w portalach społecznościowych,

Jeśli do tej pory nie współpracujesz z Homla.pl, to zapraszamy do kontaktu. Zapytaj o naszą nową ofertę: monika@homla.pl lub tel. 516 717 933.


HOMLA.pl