HOMLA.PL TAKIDOM.PL KLIKMAPA.PL – TRZY PORTALE NIERUCHOMOŚCI W JEDNEJ OFERCIE

HOMLA.PL TAKIDOM.PL KLIKMAPA.PL – TRZY PORTALE NIERUCHOMOŚCI W JEDNEJ OFERCIE

07.07.2023

Blog

AMK Portal sp. z o.o. jest wydawcą trzech portali ogłoszeniowych Homla, Takidom i Klikmapa. W związku z tym, oferuje swoim klientom, biurom pośrednictwa nieruchomościami oraz deweloperom, możliwość publikacji ofert na trzech ogólnopolskich portalach.


Każdy z tych serwisów jest inny, skierowany do innej grupy klientów, poszukujących nieruchomości do kupienia lub wynajęcia. Każda strona zbudowana jest jednak inaczej, co sprawia że tak naprawdę, ze względu na swoje upodobania i wymagania, klienci korzystają z dostosowanych do swoich potrzeb propozycji.

Łącznie, te trzy znane portale, dają dużą sprawność przepływu informacji, dzięki której docieramy do osób poszukujących dla siebie wymarzonej działki, domu lub mieszkania.


Trzy portale ogłoszeniowe to większy dostęp do klienta


HOMLA.pl – to portal ogłoszeniowy, charakteryzujący się dużą liczbą ogłoszeń. Szczególnie lubiany przez osoby poszukujące ofert w celu ich porównania. Posiada wygodną wyszukiwarkę, która pozwala w bardzo prosty sposób wylistować ogłoszenia o parametrach, które nas interesują. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest widoczność ogłoszeniodawcy z aktywnym linkiem, a także łatwy dostęp do pogrupowanych wg. nazwy firmy, ofert biur pośrednictwa nieruchomościami i deweloperów. Klient może wybrać konkretnego pośrednika lub firmę budowlaną.


Takidom.pl – to portal z dużą liczbą ofert z całego kraju. Rozpoznawalny ze względu na swoją łatwą nazwę. Klienci często z niego korzystają, poszukując głównie mieszkań lub domów na sprzedaż czy wynajem. Portal jest najstarszym w przedstawianej grupie, a jednocześnie najbardziej rozpoznawalnym produktem skierowanym do biur pośrednictwa i deweloperów. Serwis aktualnie przechodzi modernizację, dzięki której jeszcze w tym roku zyska nowoczesny wygląd oraz funkcjonalności.


Klikmapa.pl – po portal ogłoszeniowy, zupełnie inny niż wszystkie obecne na rynku. Oryginalność polega na tym, że jego konstrukcja oparta jest na mapie Polskie. To właśnie mapa jest centrum serwisu i narzędziem do wyszukiwania ofert domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych i obiektów przemysłowych. Dzięki innowacyjnej budowie użytkownik, operując wyłącznie myszką, wyszukuje oferty na mapie. Nawigacja przy tym jest bardzo prosta i intuicyjna. Portal bardzo dobrze sprawdza się na tabletach lub telefonach.


Homla, Takidom, Klikmapa w jednej ofercie


Trzy portale, to większa ilość miejsc publikacji ogłoszenia. Trzy portale, to większa możliwość dotarcie do potencjalnego klienta, planującego zakup lub najem nieruchomości. Trzy portale, za jeden abonament, to prostota i skuteczność działania.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:

  • Monika – tel. +48 516717933, e-mail: monika@homla.pl
  • Łukasz – tel. +48 510156550, e-mail: lukasz@takidom.pl