NOWA KAMIENICA SOBIESKIEGO 26A – ZAMIESZKAJ W BIELSKU-BIAŁEJ!

NOWA KAMIENICA SOBIESKIEGO 26A – ZAMIESZKAJ W BIELSKU-BIAŁEJ!

11.01.2023

BlogSponsorowany

Bielsko-Biała nie bez przyczyny nazywane jest stolicą Podbeskidzia, gdyż miasto to ma do zaoferowania naprawdę dużo! Prężnie rozwijający się rynek pracy, infrastruktura, która pozwala zarówno cieszyć się miejskimi udogodnieniami, a jednocześnie móc przebywać blisko natury to tylko niektóre z licznych atutów miasta, w którym po prostu dobrze się żyje. Nowa Kamienica Sobieskiego 26A da tę możliwość wszystkim osobom, które rozważają zakup apartamentu właśnie w mieście Bolka i Lolka. W naszym artykule omówimy szczegóły inwestycji.


Nowa Kamienica Sobieskiego 26A – opis inwestycji.

 

Nowo powstająca kamienica na ul. Sobieskiego 26A w Bielsku-Białej to inwestycja, która choć nowoczesna, idealnie wpisuje się w architekturę zabytkowej części miasta, tworząc spójną przestrzeń z okolicą. Kupując mieszkanie w tej kamienicy, na którą składa się 12 samodzielnych lokali, zyskujesz możliwość mieszkania w tętniącym życiem centrum miasta przy jednoczesnym poczuciu kameralności. Mieszkania na parterze posiadają własny ogródek, który pozwoli na zaprojektowanie przestrzeni do odpoczynku na zewnątrz. Osoby, które zdecydują się na zakup apartamentu na piętrze, także nie będą pokrzywdzone, gdyż zyskają one dodatkową przestrzeń w postaci nowoczesnej antresoli.

 

Lokalizacja Nowej Kamienicy Sobieskiego 26A.

 

Inwestycja zlokalizowana jest w centrum miasta, blisko kafejek oraz restauracji, które latem tętnią życiem, a zimą przytulnym miejscem do schronienia, co sprawia, że mieszkańcy Nowej Kamienicy będą mogli korzystać z udogodnień życia w mieście bez potrzeby używania samochodu. Mieszkania znajdują się również w niewielkiej odległości od miejsc, które docenią rodzice tj. szkoły, przedszkola i żłobki, a także szpital pediatryczny i liczne przychodnie. Również Bielsko-Biała jako miasto może poszczycić się doskonałą lokalizacją, gdyż położone jest blisko atrakcyjnych szlaków górskich, ścieżek rowerowych oraz miejsc, które sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

 

Nowa Kamienica Sobieskiego 26A – zamieszkaj w Bielsku-Białej!

 

Chcąc poznać szczegóły inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą znajdziesz na stronie Eko Bud Dom – dewelopera z Czechowic-Dziedzic koło Bielska-Białej – ekobuddom.pl Oprócz dostępności mieszkań znajdziesz tam informacje o atutach inwestycji, które być może przekonają cię o tym, aby zamieszkać właśnie w Bielsku-Białej!