W JAKICH PROBLEMACH POMOŻE OCZYSZCZACZ POWIETRZA?

W JAKICH PROBLEMACH POMOŻE OCZYSZCZACZ POWIETRZA?

05.12.2022

BlogSponsorowany

Poważnym problemem dla mieszkańców miast jest zanieczyszczone powietrze, które zawiera dużą liczbę różnych szkodliwych zanieczyszczeń, spalin i gazów. Niebezpieczeństwo wdychania zanieczyszczonego powietrza czeka nas również w domu – w pomieszczeniu zawsze znajdują się drobinki kurzu, z których czyszczenie na mokro ratuje na krótki czas. Idealnym sposobem na walkę z różnego rodzaju negatywnym wpływem na nasze oddychanie jest zakup oczyszczacza powietrza.


Oczyszczacz powietrza - w czym pomoże?


Rzeczywiście, oczyszczacz powietrza świetnie sobie radzi z zanieczyszczeniami, które odczuwamy na co dzień. Oprócz tego oczyszczacze powietrza pomagają w innych problemach wymienionych poniżej.

  • Dla alergików

Uważa się, że ponad 40% ludzi cierpi na różnego rodzaju alergie. Alergeny w powietrzu niszczą układ odpornościowy, powodując wiele nieprzyjemnych objawów, takich jak podrażnienie oczu, kaszel i kichanie. Oczyszczacz powietrza pozwala pozbyć się alergenów w domu.

  • Zmniejszenie wyzwalaczy astmy

Ponad 300 milionów ludzi na całym świecie cierpi na astmę, a choroba ta jest przyczyną około 14 milionów wizyt lekarskich każdego roku. Głównym czynnikiem prowokującym rozwój astmy jest wdychanie zanieczyszczonego powietrza. Oczyszczacze powietrza to jeden z zalecanych sposobów oczyszczania powietrza w pomieszczeniach, aby astmatycy nie mieli problemów z oddychaniem.

  • Aby wyeliminować pleśń

Niestety, wiele osób rozwinęło przewlekłe choroby w wyniku dużej ilości pleśni w ich domach lub miejscach pracy. Specjalne oczyszczacze powietrza zostały zaprojektowane specjalnie do zwalczania pleśni i bakterii.

  • Aby zapobiec przedostawaniu się kurzu

Bez względu na to, jak bardzo starasz się utrzymać dom w czystości, kurz zawsze gromadzi się na każdej powierzchni. Kurz przyciąga również roztocza, na które wiele osób jest uczulonych. Oczyszczacze powietrza to świetny sposób na zmniejszenie ilości kurzu i roztoczy, które pochłaniają i zatrzymują kurz w filtrze. Osoby, które chcą rzadziej sprzątać, powinny rozważyć inwestycję w oczyszczacz powietrza. Dyson oczyszczacz powietrza idealnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, aby stworzyć komfortowy mikroklimat.

  • Aby pozbyć się dymu i jego zapachu

Oczyszczacze powietrza to najlepsze rozwiązanie na pozbycie się dymu papierosowego i nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu powietrze w Twoim domu pachniało świeżością i czystością, bez względu na to, jak często palisz.

  • Leczenie bakteriobójcze

Ta funkcja jest szczególnie ważna, jeśli w domu są małe dzieci, których organizmy są bardziej wrażliwe na infekcje wirusowe i inne. Do wysokiej jakości dezynfekcji powietrza dobrze sprawdzają się ozonatory (podczas działania tej funkcji w pomieszczeniu nie powinny znajdować się osoby ani zwierzęta), a także filtry fotokatalityczne i lampy ultrafioletowe.

  • Utrzymywanie wilgotności

Dyson oczyszczacz powietrza to wysoce wydajny i ergonomiczny oczyszczacz powietrza z unikalnym systemem filtrów. Oczyszczacz powietrza wykonany jest z wysokiej jakości komponentów i materiałów.