NARZĘDZIA BRUKARSKIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

NARZĘDZIA BRUKARSKIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

26.10.2022

BlogSponsorowany

W trosce o zadowolenie i satysfakcję klientów, asortyment w postaci narzędzi brukarskich dostępny na polskim rynku został stworzony w oparciu o lata doświadczenia i znajomość specyfiki tego typu robót. Z tego względu wysokiej klasy narzędzia brukarskie spełniają wymagania największych profesjonalistów, umożliwiając wykonywanie najbardziej wymagających prac zleconych przez inwestora. Gilotyny brukarskie, imaki, chwytak brukarski - to tylko niewielka część narzędzi, których należy użyć aby kostka brukowa lub płyta ażurowa były osadzone idealnie.


 

To oczywiste, że podczas prac brukarskich należy korzystać z dedykowanych temu narzędzi. Dobry sprzęt jest podstawą sprostania każdemu wyzwaniu i solidnie wykonanego zlecenia. Wykorzystanie renomowanych narzędzi zwiększa komfort, zakres i szybkość prac a także daje pewność, że wykonana powierzchnia z płyt ażurowych lub z kostki brukowej będzie trwała i solidna.

 

Profesjonalne narzędzia brukarskie - dla firm i do użytku prywatnego


W ofertach producentów narzędzi brukarskich znajdują się narzędzia przeznaczone do wyrównywania plantu pod nawierzchnię asfaltu lub kostki brukowej. Łaty profilujące z regulowaną szerokością roboczą, bo o nich mowa, w zależności od modelu pozwalają uzyskać daszkowy wypukły lub płaski profil. Równie istotne są wszelkiego rodzaju chwytaki, dzięki którym jest możliwe unoszenie i ustawianie ciężkich elementów samodzielnie. Kleszcze brukarskie z regulacją szerokości są przystosowane do chwytania różnego rodzaju materiałów różniących się miedzy sobą rozmiarami. Na polskim rynku znajdziesz także chwytaki do krawężników, jumbów, rur kanalizacyjnych czy przepustów, także w wersji dla dwóch osób.

 


Młotki, gilotyny i wózki brukarskie do kostki brukowej


Narzędzia brukarskie muszą być wytrzymałe i solidne. Do niezwykle popularnych i najpotrzebniejszych akcesoriów do prac brukarskich należy gilotyna z wymiennymi ostrzami. To niezwykle solidne narzędzie umożliwia szybkie i precyzyjne cięcie cegły, bloczków, krawężników, bruku, płytek i obrzeży chodnikowych. W przypadku materiałów bardziej wymagających warto zastosować benzynowe przecinarki. Nieodzowne są także wygodne w transporcie materiałów brukarskich wózki, na których można z łatwością przewozić kostkę brukową na miejsce prac. Młotek brukarski  stanowi uniwersalne narzędzie ułatwiające układanie różnego rodzaju kostki. Najlepsze modele to te z gumową końcówką, która skutecznie tłumi drgania, minimalizując ryzyko uszkodzenia materiałów. Na szczególną uwagę klientów zasługują Narzędzia Jazon oraz narzędzia Probst - sprzęt renomowanych producentów, z którym możesz być spokojny o rezultat wykonanych robót.

 

 

 

NARZĘDZIA BRUKARSKIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI