AKTUALNE TOP INWESTYCJE NIERUCHOMOŚCIOWE W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM I OKOLICACH

AKTUALNE TOP INWESTYCJE NIERUCHOMOŚCIOWE W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM I OKOLICACH

19.10.2022

BlogSponsorowany

Marzeniem każdego człowieka jest posiadanie przysłowiowych 'własnych czterech kątów'. Obecnie rynek nieruchomości rozwija się w tempie światła. Z roku na rok powstają kolejne inwestycje, a każda z nich wydaje się być bardziej atrakcyjna od poprzedniej. Kupując dom lub mieszkanie, bierze się pod uwagę własne preferencje lokalizacyjne, możliwości finansowe oraz plany na przyszłość. Bez wątpienia inwestycja w swoje 'M' jest jedną z ważniejszych w życiu. Dlatego też, rozważając oferty deweloperskie w okolicy, należy nie tylko kierować się oferowanymi warunkami, ale i przyjrzeć się bliżej samemu deweloperowi? Któremu deweloperowi w Tomaszowie Mazowieckim warto zaufać? Jakie inwestycje nieruchomościowe są w tej chwili najciekawsze?

Deweloper w Tomaszowie Mazowieckim


Decydując się na zakup domu lub mieszkania, podstawowym kryterium wyboru jest zazwyczaj powierzchnia, lokalizacja i cena. Wielu inwestorów często zapomina jednak jak ważnym czynnikiem jest także wiedza na temat samego dewelopera. Rynek nieruchomości zna wiele historii, które nie miały swojego finału w odbiorze kluczy do mieszkania z racji np. przejęcia budowy przez bank. Dlatego też, przed podpisaniem umowy, warto przyjrzeć się bliżej samemu sprzedającemu. Jednym z bardziej znanych deweloperów w Tomaszowie Mazowieckim jest deweloper Tompol. Firma istnieje na rynku od 2009 roku. Ma na swoim koncie jedne z większych realizacji w regionie. A każda kolejna jest nowym wyzwaniem, bowiem Tompol stawia przede wszystkim na komfort i aktualne potrzeby swoich klientów, łącząc jednocześnie nowoczesność z funkcjonalnością i estetyką.

Domy i mieszkania skrojone pod oczekiwania każdego klienta


Deweloper Tompol ma na swoim koncie wiele wyjątkowych inwestycji. Każda od początku do końca została wykonana według konkretnej idei. W ofercie dewelopera znajdują się zarówno mniejsze, jak i większe obiekty mieszkalne w tym również domy. Tompol ma duże doświadczenie w budowie domów w zabudowie szeregowej, jak i w organizowaniu osiedli budynków jedno- lub dwurodzinnych.

Wyjątkowe mieszkania w otoczeniu zieleni

Obecnie trwa II Etap budowy Osiedla Zacisze w Opocznie. Jak sama nazwa wskazuje miejsce, jak i jego nazwa, nie są przypadkowe. W tej lokalizacji z pewnością odnajdą się wszyscy fanatycy zieleni. Przyjazne, a jednocześnie kameralne otoczenie, sprzyja rodzinnym spacerom i odpoczynkowi. Budynek znajduje się raptem 4 minuty od Parku Miejskiego przy ul. Św. Jana. Osiedle Zacisze jest osiedlem ogrodzonym, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli czuć się bezpiecznie. Składa się z dwóch budynków połączonych garażem podziemnym. Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy plac zabaw dla mieszkańców.

Nowoczesne mieszkania blisko Tomaszowa Mazowieckiego

W nieco odmiennym stylu powstaje osiedle przy ul. Kościuszki w Koluszkach. Deweloper w tym projekcie postawił przede wszystkim na nowoczesność. Osiedle Piłsudskiego wyróżnia przede wszystkim oryginalna bryła samych budynków. Duże okna, wysoki standard wykończeń, windy, balkony, place zabaw, a do tego mnóstwo zieleni wokół, sprawiają, że inwestycja z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego mieszkańca. Ważnym aspektem dla wielu osób, okaże się z pewnością lokalizacja. Osiedle znajduje się bowiem w odległości ok. 30 km od Tomaszowa Mazowieckiego i 36 km od Łodzi. Jest więc świetnym punktem wylotowym dla zmotoryzowanych, a jednocześnie znajduje się w zaciszu wokół zieleni.

Oferta nieruchomości w Tomaszowie Mazowieckim na pierwszy rzut oka wydaje się być szeroka. Wybierając jednak dewelopera w Tomaszowie Mazowieckim, warto w pierwszej kolejności dookreślić własne potrzeby takie jak dogodna lokalizacja, powierzchnia nieruchomości czy przyjazne, sprzyjające swoim celom życiowym - otoczenie. Dodatkowo nim podejmie się decyzje o wyborze dewelopera, dobrze jest przyjrzeć się jego realizacjom i zasięgnąć opinii na jego temat wśród znajomych. Decyzję o zakupie należy bowiem podjąć ze 100% przekonaniem i zaufaniem do wybranego dewelopera.