Wrocław miastem spotkań

 

mieszkanie we Wrocławiu

 

To miasto uwielbiane przez ludzi młodych, którzy kończąc studia pozostają tutaj, aby realizować się zawodowo. Deweloperzy i inwestorzy starają się maksymalnie dostosować swoją ofertę do ich potrzeb. Mieszkanie we Wrocławiu w centrum miasta to bliskość sklepów, centrów handlowych, instytucji publicznych, ale też parków i terenów zielonych, a przy tym spokój, cisza oraz możliwość relaksu – czy możliwe jest pogodzenie tych wszystkich potrzeb młodych ludzi?

Tylko w ubiegłym roku nabywcy nieruchomości we Wrocławiu zainwestowali 3,5 mld zł, podczas gry w 2015 roku kwota ta była o ponad miliard niższa. To pokazuje, jak mieszkania we Wrocławiu zyskują na znaczeniu w naszym kraju. Zainteresowanie wzrosło nowoczesnymi apartamentami, które spełniają wysokie europejskie normy. Powstało wiele nowych inwestycji, w tym również w samym centrum Wrocławia. Zadbano również o to, aby pomimo hałasu i zgiełku, jakie związane są z dużymi miastami, zagwarantować mieszkańcom spokój oraz zapewnić harmonię życia. Nadal jednak osiedla ulokowane na obrzeżach miasta mają szerokie grono swoich zwolenników.

 

Mieszkanie we Wrocławiu z widokiem na Odrę

 

mieszkanie we Wrocławiu

 

Decydując się na zakup mieszkania, pod uwagę bierzemy lokalizację, cenę, metraż i zagospodarowanie przestrzeni osiedla. To najważniejsze kryteria, jakimi się sugerujemy, przeglądając oferty. We Wrocławiu każdego roku powstaje coraz więcej inwestycji, co jest spowodowane rozwojem tego miasta i coraz większą liczbą zainteresowanych zakupem mieszkań z rynku pierwotnego. Jedni wybierają kameralne osiedla na obrzeżach miasta. Niezwykłym miejscem jest osiedle Olimpia Port, znajdująca się w najbardziej zielonej części miasta, na granicy Sępolna i Swojczyc. Wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni, gdzie znajdziemy m.in. plac zabaw dla dzieci czy chociażby publiczne przedszkole. Funkcje rozrywkowe i kulturalne pełni Marina dla kajaków i łódek. Olimpia Port to magiczne miejsce, usytuowane w otoczeniu zieleni z widokiem na Odrę.

 

W samym centrum Wrocławia

 

mieszkanie we Wrocławiu

 

Jeżeli marzymy o tym, by z okna podziwiać panoramę Starego Miasta i jednocześnie mieć widok na Odrę, to nasze oczekiwania spełnią apartamentowe budynki River Point. Znajdują się na Kępie Mieszczańskiej, a ich dużą zaletą jest dobre nasłonecznienie mieszkań, ich przestronność oraz duże tarasy. Pomimo, że osiedle usytuowane jest w samym sercu Wrocławia, to możemy tutaj liczyć na spokój i ciszę.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również mieszkania w dzielnicy Krzyki. Jest ona częścią Wrocławia doskonale skomunikowaną z centrum miasta. Mieszkania we Wrocławiu w tej okolicy oferują osiedla Róży Wiatrów, Cafe Południe, Amarelo czy chociażby Grota III, która zostanie oddana w 4 kwartale 2017 roku.

Mieszkanie w dużym mieście nie musi kojarzyć się z hałasem i brakiem spokoju. Nowe osiedla to miejsca kameralne, wzbogacone o tereny zielone oraz przyjazne każdemu – ludziom młodym, rodzinom z dziećmi i seniorom.

KOMENTARZE
    Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Dodaj komentarz